Українські військові показали свого робота-сапера
![Українські військові показали свого робота-сапера Українські військові показали свого робота-сапера - зображення](/storage/resized/lg/news/9bf43eed-bdad-41be-a657-7f0a30c0d6d8/Шаблон ПОГЛЯД (6).jpg)
Про це йдеться в повідомленні Державної прикордонної служби України.
Робот допомагає дистанційно розміновувати та заміновувати територію, за потреби евакуйовувати поранених з поля бою.
Його камера нічного бачення дає змогу працювати роботу в темний час доби.
Нагадаємо, евакуаційні ноші, зроблені власноруч київськими політехніками, вже на передовій. Мова йде про наземний дрон призначений для евакуації поранених з поля бою. Керується дистанційно.
![Українські військові показали свого робота-сапера Українські військові показали свого робота-сапера - зображення](/storage/resized/lg/news/9bf43eed-bdad-41be-a657-7f0a30c0d6d8/Шаблон ПОГЛЯД.jpg)
Евакуаційні ноші можуть долати відстані до 5 км та перевозять 120 кг. Їх розробив переселенець зі Слов’янська Дмитро Мамонов. Евакуаційні дрони транспортують поранених: в теплу погоду влітку та взимку по снігу.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.