#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

Українські таксисти попросили включити їх до програми вакцинації

17.03.2021 Надiя Проценко 0

Це потрібно для захисту водіїв і пасажирів від COVID-19.

фото: freepik.com

Листом до президента Володимира Зеленського 16 березня звернулась Українська таксомоторна асоціація, зазначивши, що кожного дня близько 220 тисяч українських таксистів перевозять понад 2 млн пасажирів, здійснюючи 1,8 млн поїздок.     

«Члени громадських організацій таксистів у переддень свята таксиста звертаються до вас із проханням посприяти щодо включення до програми вакцинації працівників, які задіяні у сфері перевезення пасажирів на автомобільному транспорті України, а саме водіїв автомобілів таксі», – йдеться у листі.

В Українській таксомоторній асоціації додали, що просять включити таксистів до другого етапу вакцинації, який запланований на квітень – червень 2021 року, оскільки водії відносяться до категорії працівників з високим ризиком інфікування та поширення COVID-19.

Вакцинація водіїв таксі допоможе попередити поширення коронавірусної хвороби, підвищивши безпеку пасажирів під час поїздок.

фото: freepik.com

Довідково: 22 березня у світі відзначають Міжнародний день таксиста.

«Погляд» також повідомляв, що на 13-й день після вакцинації головний санітарний лікар і заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко захворів на COVID-19.

Нагадаємо, що кампанія з вакцинації в Україні розпочалася 24 лютого. З того часу і дотепер 71 923 українця щеплено від коронавірусу, з яких одну особу – двома дозами. Щеплення проводять вакциною Covishield від Oxford/AstraZeneca. В Україну завезли 500 тис. доз вакцини СoviShield.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.