Україна
За кордоном

Українець здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи з біатлону

30 січня в польському Душники-Здруй відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках чемпіонату Європи-2021 з біатлону.

Перемогу в гонці здобув 33-річний український біатлоніст Артем Прима, який вперше в кар'єрі виграв персьют на чемпіонаті Європи. Про це повідомляє biathlon.com.ua.

Хоча старт гонки для Артема Прими не склався, після першого рубежу він виявився одним з небагатьох в групі лідерів, кому довелось заглянути на коло штрафу. Приблизно за кілометр до фінішу українець зробив міні-ривок у підйом, відірвався від суперника і впевнено здобув довгоочікувану медаль.

Також Україну представляли Богдан Цимбал та Артем Тищенко, які посіли 17 та 21 місце у гонці.

Результати гонки:

Нагадаємо, раніше "Погляд" писав, що у жіночій індивідуальній гонці у чемпіонаті Європи з біатлону місце на п’єдесталі пошани виборола Анастасія Меркушина, яка стала однією з чотирьох учасниць гонки, що справилася з усіма двадцятьма мішенями.

Також ми інформували, що киянин здобув "золото" на турнірі з греко-римської боротьби. Загалом українські спортсмени завоювали чотири медалі – два "золота", "срібло" і "бронзу".

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.