Україна

Українець став бронзовим призером чемпіонату світу з плавання

Михайло Романчук виборов бронзову медаль на змаганнях в ОАЕ.

Українець став бронзовим призером чемпіонату світу з плавання - зображення

Пресслужба національного олімпійського комітету повідомила на офіційній фейсбук-сторінці про те, що український плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді  (25 метрів).

“Плавець Михайло Романчук здобуває бронзу на дистанції 1500 м вільним стилем і приносить Україні першу нагороду чемпіонату світу на короткій воді, що проходить в Абу-Дабі”, — ідеться в повідомленні.

У кваліфікації 1500-метрівки вільним стилем Романчук проплив із найкращим часом, випередивши представника Тунісу Ахмеда Хафнауї на одну секунду, однак стати переможцем на цій дистанції не зміг.

У фінальному запливі результат українця становив 14.11,47 хвилини.

Золото чемпіонату здобув Флоріан Вельброк з Німеччини (14.06,88 хвилини), а срібна медаль за Ахмедом Хафнауї з Тунісу (14.10,94 хвилини).

Нагадаємо, в Лімасолі на Кіпрі відбувся чемпіонат Європи з самбо. Україну на змаганнях, зокрема, представляли вихованці тренера Старкова О. В. з ірпінського спортивного клубу "Дзюдока".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.