#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

Україна підписала перший договір про постачання вакцин проти COVID-19

06.01.2021 Косянчук Інна 0

Очікується перша партія вакцин –  700 тис. доз – від компанії "Сіновак", найбільшої китайської компанії з виробництва такої продукції, схваленої в 34 країнах світу: Степанов

Фото МОЗ


Як повідомляє Коронавірус_інфо за результатами брифінгу міністра охорони здоров’я УкраїниМаксима Степанова,  Україна підписала перший договір про постачання вакцин проти COVID-19 Україна з компанією «Сіновак», Загалом Україна, як обумовлено договором, одержить від компанії 1, 913 млн доз. Перша партія вакцин, а це 700 тис. доз буде поставлена в Україну. Ресурс зауважує, що  вакцини «Сіновак» схвалені в 34 країнах світу.

Також Степанов повідомив, що ще з травня минулого  року тривають Переговори МОЗ зі світовими топвиробниками  вакцин, які проводять ІІІ фазу клінічних випробувань або реєструються в інших країнах, а також із відповідними глобальними ініціативами.

За словами Степанова, досягнуто підтвердження постачання в Україну 8 млн доз вакцин проти корона вірусу також із програмою COVAX. Ці вакцини у кінці I — початку II кварталу нинішнього року мають  надійти в Україну.


Як повідомляв «Погляд»,  Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 20 нових автомобілів.

 «Погляд»  інформував, що від COVID-19 одужало майже 762 тисячі українців.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.