Новини
Російсько-Українська війна

Україна отримала німецькі артилерійські установки

Вони вже на передовій із підготовленим екіпажем.

Україна отримала німецькі артилерійські установки - зображення
Фото: Олексій Резніков / Facebook

Німеччина передала Україні самохідні артилерійські установки (САУ) Panzerhaubitze 2000. За словами міністра оборони України Олексія Резнікова, це вже шостий вид артилерії 155-мм калібру, який має на озброєнні українська армія.

"В українській артилерійській сім'ї з'явилися німецькі Panzerhaubitze 2000 з підготовленими українськими екіпажами. Важливо. Це вже шостий вид артилерії 155-мм калібру, який посилює нашу оборону. Наші воїни вже б'ють ворога за допомогою M777, F070, AHS Krab та Caesar. Тепер до цього "клубу найкращих" приєднався і Ph2000", –

міністр оборони України Олексій Резніков

Також міністр оборони зазначив, що впевнений у тому, що головнокомандувач Збройних Сил Українигенерал Валерій Залужний на всі 100% ефективно застосує їх на полі бою.

Для довідки, Panzerhaubitze 2000 – це 155-мм самохідна гармата-гаубиця розроблена німецьким концерном Krauss-Maffei Wegmann і прийнята на озброєння бундесверу восени 1998. У її розпорядженні – ствол довжиною 52 калібра (8 м), автоматична система заряджання з боєкомплектом у 60 снарядів і 228 модульних метальних зарядів плюс сучасна точна система наземної навігації. Ця зброя призначена для знищення різних групових і точкових цілей, в першу чергу укріплень, вогневих засобів (у тому числі танків і бойових броньованих машин), а також живої сили. Із гармати можна вести вогонь як по навісній, так і по настильній траєкторії.

Нагадаємо, на початку червня Велика Британія ухвалила рішення про передачу Україні РСЗВ M270. Також ЗСУ отримали потужний шведський універсальний гранатомет Сarl Gustaf. Натомість Норвегія передала Україні 22 самохідні гаубиці М109, які вже знищують рашистів.

А нещодавно в ОП розповіли, яка зброя необхідна Україні, щоб закінчити війну.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.