Новини
Російсько-Українська війна

Удар по українській енергетиці: пошкоджено ТЕС (ВІДЕО)

Енергетики працюють над усуненням наслідків.

Під час масованої ракетної та дронової атаки 11 квітня під ударом окупантів були енергооб'єкти передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

"Ворог знову атакує нашу енергетичну інфраструктуру! Атаковані об’єкти генерації та системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях. Енергетики вже працюють над усуненням наслідків".

ДТЕК підтвердила ушкодження двох своїх ТЕС.

Влада Харкова повідомила, що в місті було 10 ударів по критичній інфраструктурі, є проблеми зі світлом. Про удар по об’єкту критичної інфраструктури та пожежу внаслідок цього сповістила і влада Київщини. Попередньо: обійшлося без загиблих і постраждалих.

Нагадаємо, вчора, 10 квітня, під час обстрілу прикордоння Сумщини ворог пошкодив пожежно-рятувальний підрозділ. В момент удару рятувальники пеебували в укритті, ніхто не постраждав.

Ударною хвилею та осколками пошкоджено облицювання стін, ворота, пожежні автомобілі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.