Новини Київської області
Ірпінь

«Учитель року»: викладач з Ірпеня Володимир Костюк отримав високу оцінку на всеукраїнському конкурсі

В місті Тернопіль з 13 по 17 травня відбувся Всеукраїнський конкурс Вчитель року. Київську область представляв Володимир Костюк, вчитель географії Ірпінського ліцею № 2 Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області.

«Учитель року»: викладач з Ірпеня Володимир Костюк отримав високу оцінку на всеукраїнському конкурсі - зображення
Фото: МОН

Володимир Костюк викладає географію в Ірпінському ліцеї №2. А право представити Київщину на престижному викладацькому конкурсі – виборов, ставши переможцем районного та обласного етапів змагань.

У відбірковому етапі (фінальних змагаль) Володимир Олександрович успішно пройшов випробування у трьох номінаціях «Майстерка», «Практична робота», «Тестування» і зайняв IV місце серед 25 учасників з усієї України. За підсумками фінальних конкурсних змагань в очному форматі «Дослідження» та «Урок» вчитель став дипломантом конкурсу.

«Учитель року»: викладач з Ірпеня Володимир Костюк отримав високу оцінку на всеукраїнському конкурсі - зображення
Фото: МОН

«Заключному етапу передувало пів року важкої праці і ретельної підготовки. Тернопіль нас зустрів неймовірною атмосферою і підтримкою нашого учасника. Ми пишаємося тим, що представник Ірпінської громади був так високо оцінений і виборов право представляти Київщину», – розповіла директорка Ліцею №2 Ирина Белова.

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс «Учитель року» було започатковано майже тридцять років тому Указом Президента України від 29 червня 1995 року з метою стимулювання активної участі вчителів у становленні і розвитку національної  системи освіти, популяризації кращих педагогічних  здобутків і професійної майстерності.

Раніше ми розповідали, історію вчительки Валентини Філіпчук з Гостомеля, яка втратила будинок але продовжила навчати дітей.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.