Новини
Україна
Російсько-Українська війна

У ЗСУ формують перші в світі ударні роти безпілотників (ВІДЕО)

Командування вже відібрали військовослужбовців, які очолять ударні роти.

У Збройних силах України формують перші у світі ударні роти безпілотників в рамках проєкту "Армія дронів". Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Створення ударних рот ухвалив на Ставці головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний.

«Спільно з Міністерством оборони України, Генеральним штабом ЗСУ та Держспецзв'язку, в межах проєкту «Армія дронів», створено Координаційний штаб з ключовими міністерствами і службами, для повноцінної реалізації проєкту. Це необхідно, щоб втілити низку ключових реформ та масштабувати виробництво БпЛА аби забезпечити ними Сили оборони України».

Генштаб повідомляє, що це необхідно для втілення низки ключових реформ та масштабування виробництвоа безпілотників для Сил оборони.

"Вже відібрано найпрофесійніших військовослужбовців, які очолять ударні роти. Кожна з них отримає дрони та боєприпаси, Starlink та інше необхідне обладнання, щоб долати ворога у гарячих точках".

Головний партнер з навчання ударних рот військова школа «Боривітер».
Нагадаємо, новий рух українських сил на фронті, забезпечить "поразки наземних сил терористів". І перші в світі ударні роти безпілотників, це тільки початок адекватної зброї.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.