Новини
Російсько-Українська війна

Агресію рф можна зупинити тільки адекватною зброєю, – Зеленський (ВІДЕО)

Президент відреагував на ракетну атаку Росії 26 січня та наголосив, що потрібні асиметричні відповіді і більше зброї.

Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 26 січня після чергового масованого ракетного удару терорстів зазначив, що зупинити агресію рф можна лише "адекватною зброєю".

"Це зло, цю російську агресію можна й треба зупиняти тільки адекватною зброєю. Ніщо інше держава-терорист не зрозуміє.

Зброєю на полі бою. Зброєю, яка дає захист нашому небу.

Новими санкціями проти Росії, тобто політичною та економічною зброєю. Та зброєю юридичною – треба працювати ще активніше для створення трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України й для компенсації всіх збитків, завданих цією війною, за рахунок російських активів.

Кожна російська ракета проти наших міст, кожен іранський безпілотник, який застосовується терористами, – це аргументи, чому потрібно більше зброї. Тільки зброя знешкоджує терористів", –

президент України Володимир Зеленський

За словами Глави держави, необхідна асиметрична відповідь. Зокрема мова йшла новий рух українських сил на фронті, який забезпечить "поразки наземних сил терористів".

"На цей російський терор потрібні асиметричні відповіді. Потрібен новий рух наших сил на фронті. Потрібно забезпечити поразки наземних сил терористів.

Хоч би що там планували російські окупанти, наша підготовка має бути міцнішою", –

президент України Володимир Зеленський

Також президент знову говорив про заборони щодо чиновників, наголосивши, що виїзд за кордон державних посадовців, народних депутатів, представників місцевої влади та інших осіб, які уповноважені на здійснення функцій держави чи місцевого самоврядування, повинен бути згідно з відповідним рішенням РНБО. Натомість інших виїздів за кордон посадовців чи депутатів у воєнний час не буде.

Нагадаємо, в ніч на 26 січня росія знову атакували Україну "шахедами". Натомість вранці 26 січня країна-терорист завдала чергового масованого ракетного удару по території України. Із 55 російських ракет українська ППО збила 47.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.