У Японії стартувала естафета олімпійського вогню
Церемонія початку естафети пройшла у спортивному комплексі у Фукусімі, який було перетворено на тренувальний об’єкт для робітників, залучених до виведення з роботи пошкодженої у 2011 році ядерної станції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/630_360_1616645868-294.jpg)
Запалили олімпійський факел вогнем, доставленим із Греції, члени японської збірної команди із жіночого футболу.
Про це пише Reuters.
Під час естафети близько 10 тисяч бігунів пронесуть факел 47-ма японськими префектурами, в тому числі віддаленими островами.
У Reuters зазначили, що перший відтинок не матиме глядачів заради уникнення скупчення людей, а спостерігачі на подальших ділянках естафети муситимуть використовувати маски та дотримуватися дистанції.
Як повідомляв «Погляд», спортсменки з Київщини вибороли дві ліцензії на участь в Олімпійських іграх в Токіо.
«Погляд» розповідав, що Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо пройдуть без іноземних глядачів.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.