У Вишгороді жінка збиралась забрати зі школи чужу дитину
Поліцейські негайно провели відповідну роботу, у результаті якої з’ясувалось, що бабуся, яка мала забрати з навчального закладу учня, переплутала дітей.
Ситуація, яка наприкінці тижня у Вишгороді звернула увагу немалої кількості користувачів Фейсбуку, стривожила людей. Адже йшлося про безпеку дитини.
Ось що розповіли у Вишгородському районному управлінні поліції:
«Вчора ввечері у соціальній мережі Фейсбук було виявлено інформацію, що поблизу однієї зі шкіл міста Вишгород невідома жінка літнього віку запропонувала учню молодших класів відвести його додому, бо начебто про це її попросила мама хлопчика. Негайно за роботу взялися поліцейські, а всі можливі батьківські чати передавали цю інформацію один одному зі швидкістю світла. Цей тривожний меседж підняв «на ноги» керівництво та чи не весь особовий склад відділку», йдеться у повідомленні.
І зазначається, що поліцейські у Вишгороді упродовж дня займалися ретельним збиранням та перевіркою інформації. А саме – запросили до управління маму з дитиною, опитали їх та прийняли й зареєстрували відповідну заяву. Поговорили з представниками педради школи, вилучили відео з камер спостереження та встановили жінку, яка, власне, хотіла забрати чужу дитину.
«Під час спілкування бабуся пояснила, що прийшла до школи аби забрати свого онука та дитину знайомої. Але літня жінка переплутала хлопчиків, та запитала у іншого учня місце проживання і повідомила, що його мама попросила її провести його додому. Малолітній, злякавшись незнайомої жінки, побіг до своєї домівки та розповів про це своїм рідним. На щастя, інформація про можливе правопорушення та протиправні дії щодо дитини не знайшла свого підтвердження»,
- зазначають поліцейські.
Також вони звертають увагу, що правоохоронці систематично проводить профілактичні заходи у навчальних закладах, де роз’яснюють дітям правила поведінки, і розповідають, як їм діяти у ситуаціях, щоб вони не стали жертвами протиправних дій.
Поліцейські закликали батьків провести з дітьми повчальні бесіди, а вчителів - провести виховні години у класах на тему небезпеки спілкування з незнайомцями на вулиці.
«Для своєчасного реагування та вжиття необхідних заходів негайно телефонуйте на спецлінію «102», вкотре нагадують поліцейські.
Звісно, дорослим потрбно бути особливо уважними щодо дітей всіх сферах їхннього життя. У тому числі - щодо їхніх інтересів в інтернеті. Як нещодавно виявила Кіберполіція, кураторами «суїцидальних груп» виявилися підлітки.
Як допомогти тинейджерам протистояти соціальному тиску та деструктивному інтернет-контенту – це питання обговорювалось у Вишгороді на зустрічі уповноваженого президента України з прав дитини Миколи Кулеби та представників Національної ради дітей і молоді з педагогічними колективами міських шкіл, працівниками соціальних служб та керівництвом міста.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.