Новини
Вишгород
Культура

У Вишгороді заборонили проведення фестивалю електронної музики


Виконавчий комітет Вишгородської міської ради не надав дозвіл на проведення фестивалю мистецтва та музики під назвою "Річковий".

Про це повідомляє Вишгородське районне управління поліції.

Фестиваль планувався 28 травня о 19:00. Адже Київ та столична область з 1 травня вийшла із червоної зони. Електронна музика повинна була лунати протягом 28 годин. Однак згідно протоколу чергового засідання Вишгородської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території України медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, відсутністю в організаторів можливостей дотримуватись рівня шуму - заборонити проведення фестивалю мистецтва та музики «Річковий» на території м. Вишгород.

У поліції додали, що у разі проведення даного заходу, попри заборону, поліція буде реагувати в межах діючого законодавства.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.