У Вишгороді відбудеться флешмоб дитячого інклюзивного театру "Perfeco in Kilaba"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1013_Flkshmoyu.jpg)
Захід присвячений анонсуванню вистави "Колискова для дракона"
Дитячий інклюзивний театр "Perfeco in Kilaba" організував флешмоб, присвячений анонсуванню вистави "Колискова для дракона", прем'єрний показ якої відбудеться 27 жовтня о 16:00 у приміщенні ВРБК Енегретик.
Вистава створена за підтримки Українського культурного фонду та за сприяняі Відділу культури національностей та релігій ВРДА.
Дата флешмобу: 14 жовтня
Час: 14:00
Локація: м. Вишгород, площа Строкова
«Ми поділимося з вами своїм розумінням інклюзивної складової у мистецькому просторі, спробуємо інтерактивну гру з перкусіонними інструментами, виконаємо для вас одну із вокальних партій нашої вистави, роздаємо друковані запрошення до прем'єрного показу. Також, у межах заходу відбудеться урочисте відкриття МУРАЛУ за темою майбутньої вистави, розміщеного на зовній стороні будівлі ВРБК Енергетик», зауважують організатори заходу. І нагадують, що дитячий інклюзивний театр "Perfeco in Kilaba" створено з метою поєднувати «відмінності», підкреслювати особливості, реалізовувати нові творчі завдання, розширюючи доступ для дітей з інвалідністю міста Вишгорода та району до занять театральним мистецтвом.
Як уже повідомляв «Погляд», Вишгородський дитячий інклюзивний театр «Perfeco in Kilaba» праціює над театральнмй проєктом – виставою “Колискова для дракона”.