У Вишгородсьому районі діти отруїлися антисептиком у школі
![У Вишгородсьому районі діти отруїлися антисептиком у школі У Вишгородсьому районі діти отруїлися антисептиком у школі - зображення](/storage/resized/lg/news/95068638-c18b-45c7-8364-ee9c1c1d7076/262088136_4622434584478344_2204946516936199327_n.jpg)
Як повідомила пресслужба поліції Київської області, правоохоронці встановлюють подробиці інциденту, який стався 3 грудня в одній зі шкіл Вишгородського району.
"Близько 15 години 40 хвилин двоє восьмикласників знайшли на сміттєзвалищі пляшечки з рідиною та принесли їх до класу. Хлопці вирішили перелити рідину в іншу ємкість, однак частина речовини з різким запахом спирту розлилася на парту. Через деякий час вісім учениць відчули слабкість", - йдеться у повідомленні.
![У Вишгородсьому районі діти отруїлися антисептиком у школі У Вишгородсьому районі діти отруїлися антисептиком у школі - зображення](/storage/resized/lg/news/95068638-c18b-45c7-8364-ee9c1c1d7076/263283353_4622434614478341_4017264410493303373_n.jpg)
Попередньо, йдеться про отруєння дітей антисептичною рідиною.
Щодо постраждалих, восьмикласниці звернулися до шкільної медсестри, яка і викликала швидку медичну допомогу.
Чотирьох дівчат медсестра одразу відпустила додому, а решту - після огляду лікарів. Життю та здоров’ю дітей натепер нічого не загрожує.
Нагадаємо, вчительку, яка раніше працювала в Обухівській школі №5, а цьогоріч перейшла в Академічний Ліцей №4, підозрюють у цькуванні дітей навчальних закладів. Батьки стверджують, що педагогиня кричала, ображала і начебто навіть застосовувала фізичне насилля до учнів.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.