Протягом 2 місяців, з 5 березня по 4 травня, у Василькові триватиме двомісячник благоустрою населеного пункту. Відповідне розпорядження було опубліковане на сайті Васильківської міськради.
![У василькові стартував двомісячник благоустрою](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/000IMG_20190306_1411292.jpg)
У розпорядженні зазначається, що буде утворено міський штаб із питань організації і проведення двомісячника благоустрою. Комунальні служби міста, суб’єкти господарювання усіх форм власності та широкі верстви населення візьмуть участь у комплексі заходів, спрямованих на поліпшення благоустрою міста: озеленення, покращення стану довкілля, очищення водних джерел, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, узбіч доріг в межах міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/000IMG_20190306_1431362.jpg)
У рамках двомісячника буде відремонтовано дороги, тротуари, павільйони на зупинках транспорту, приведено в належний стан дитячі та спортивні майданчики тощо.
Протягом цих двох місяців будуть проведені акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/000IMG_20190306_1433342.jpg)
Громадськість міста закликають долучитися до двомісячника благоустрою, щоб зробити своє місто охайним і чистим, адже тільки спільними зусиллями можна досягти вагомих результатів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/0000IMG_20190306_1434302.jpg)
Містян просять упорядкувати свої прибудинкові території та прибирати за своїми домашніми улюбленцями під час вигулу.