У Василькові ліквідували «лохотрон»
Про дію підпільного грального закладу у Василькові по вулиці 1-го Травня, поліцейським повідомили небайдужі громадяни.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/169315454_2495504343927094_2992500730980046528_n.jpg)
Прибувши за вказаною адресою, правоохоронці провели обшук та виявили 24 комп’ютери в повній збірці, через які і надавались послуги в сфері грального бізнесу, повідомляє Обухівське районне управління поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/169680406_2495504450593750_407717363220135746_n.jpg)
Всю комп’ютерну техніку вилучено та направлено на проведення відповідних експертиз. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/169364417_2495504373927091_6994371562985612770_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про те, як у Вишгороді працювали незаконні гральні заклади. Читайте також про те, як У Макарові «накрили» два підпільні гральні заклади .
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.