У Требухові на Броварщині горіли будинок та автівка
20 вересня 2020 року у селі Требухів на Броварщині сталася пожежа житлового будинку та автомобіля.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/120089818_1710910929059146_9065898602405861412_o.jpg)
О 19:30 до місцевих рятувальників надійшло повідомлення про загорання житлового будинку у с. Требухів по вулиці Мічуріна, 20-А, про це йдеться на сторінці 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварського районного управління ГУ ДСНС України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/120039192_1710910909059148_2262002516687278361_o.jpg)
На місце виклику було направлено перше, друге відділення 56-ї ДПРЧ м. Бровари, СПК Требухів, СПК Красилівка, СПК Гоголів, СПК Княжичі та друге відділення 21-ї ДПРЧ м. Бровари.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/120096683_1710910925725813_3943531235694947769_o.jpg)
По прибуттю рятувальниками встановлено, що сталося загорання житлового будинку на площі 230 кв. м та автомобіля марки Форд Транзіт. Пожежу було локалізовано о 20:50 та повністю ліквідовано о 23:23. Причина пожежі встановлюється.
Раніше "Погляд" писав, що у селі Гоголів на Броварщині затримали серійного крадія, який був у розшуку.