У Славутичі збудують басейн за принципами безбар‘єрності
Місто обрано пілотним щодо надання послуг для маломобільних груп населення.
Про майбутній об’єкт розповів голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін. «У місті Славутич, яке є пілотним в Україні зі створення безбар’єрного простору, буде відновлено басейн. Він забезпечить високий рівень надання оздоровчих послуг населенню міста та прилеглих територій, в тому числі для маломобільних груп населення».
Як повідомила пресслуба Київської ОДА, цьогоріч на Київщині у межах державної програми «Велике будівництво». заплановано спорудження та реконструкція шести спортивних об‘єктів. Басейн у Славутичі за принципами безбар‘єрності – лише один з них.
«Крім того, буде реконструйовано та збудовано п‘ять інших спортивних об‘єктів. Йдеться про будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в м. Миронівка, стадіону в с. Переяславське, Переяслав-Хмельницького району, реконструкцію стадіону Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, будівництво стадіону Волошинівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-III ступенів-дитячий садок» імені Героя України Руслана Лужевського Баришівської селищної ради у с. Волошинівка Баришівського району, Будівництво академії спорту в м. Буча», - перераховує заплановані об’єкти пресслужба ОДА.
«Українські міста повинні бути зручними для мешканців, тому принципи безбар‘єрності ми враховуємо під час будівництва всіх наших соціальних інфраструктурних об‘єктів».
Василь Володін.
На Київщині прагнуть допомогти людям, які можуть влитися у суспільство за відповідної підтримки. Так, У новому кафе у Броварах працюватиме молодь з синдромом Дауна.
«Погляд» також писав, як розбудувати дитячу мистецьку інклюзію. Минулоріч ми повідомляли, що для осіб з інвалідністю у Києві відкрилась перша інклюзивна медіашкола. Дивіться також наш сюжет про відкриття у Вишгороді інклюзивного центру профорієнтації.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.