Новини
Новини Київської області
Чорнобиль

У Славутичі на Київщині пройшов відкритий чемпіонат міста з міні-футболу

Днями в СК "Олімпієць" завершився відкритий чемпіонат Славутича з міні-футболу серед юнаків 2004-2005 років народження. У змаганнях взяли участь 11 команд з Києва, Сновська, Прилук, Чернігова та Славутича. В результаті змагань чемпіонський титул виборов ФК "Десна" (Чернігів). Срібним призером стала команда ДЮСШ (Прилуки). А бронзу здобули футболісти КДЮСШ (Славутич). Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради. Урочисту церемонію нагородження, за новою традицією, проводили депутати Молодіжної ради Єлизавета Бондарук та Валерія Гладкова. Безпосередньо нагороджували команди завідуючий відділу молоді та спорту Шаніна, заступник директора КДЮСШ Славутича Красківська та головний суддя змагань Вишневський. Управління фізичної культури і спорту КОДА