У Славутичі "замінували" школу
![У Славутичі У Славутичі](/storage/resized/lg/news/95104c04-0193-44e0-9328-b184ade32148/265347500_4638394226215713_4891796390833547176_n.jpg)
Про це повідомили у пресслужбі поліції Київської області.
Інформація про те, що школу нібито замінували надійшла 8 грудня близько 10:00 на електронну адресу навчального закладу №1 у Славутичі. Після цього, співробітники одразу звернулися до правоохоронців.
![У Славутичі У Славутичі](/storage/resized/lg/news/95104c04-0193-44e0-9328-b184ade32148/265276725_4638394399549029_7954423432962831653_n.jpg)
На місце події одразу прибули слідчо-оперативна група відділення поліції №2 Вишгородського районного управління поліції, ДСНС, нацгвардійці, кінологи та вибухотехніки поліції Київщини. Всіх дітей та персонал було негайно евакуйовано.
![У Славутичі У Славутичі](/storage/resized/lg/news/95104c04-0193-44e0-9328-b184ade32148/265286476_4638394482882354_251542100358571928_n.jpg)
Разом з тим, після ретельного огляду території навколо школи та будівлі навчального закладу поліція не виявила жодних підозрілих предметів.
Тепер правоохоронці розшукують псевдомінера.
Як повідомлялося раніше, 1 грудня в дитячому закладі "Весняночка" в селищі Калинівка відбулось коротке замкнення в електрощитовій. рятувальникам довелося евакуювати дітей.
Між тим, на території дитячого садка "Вербиченька", що на Обухівщині, після запуску котельні стався вибух. Дітей на момент інциденту в садочку не було.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.