Новини
Новини Київської області
Спорт
Фастівський район

У школах Київської області запустили пілотний фізкультурно-оздоровчий проєкт

Найближчим часом у закладах освіти пристоличного регіоні відбудуться спортивні ігри між командами школярів.

У школах Київської області запустили  пілотний фізкультурно-оздоровчий проєкт - зображення

У школах Київської області стартував пілотний фізкультурно-оздоровчий проєкт «Учнівська ліга "Здорова Україна"». Про це повідомили в пресслужбі КОВА.

"До спортивних ігор залучатимуть учнів 5-их класів відповідно до модельної навчальної програми Нової української школи. Так, 1 березня відбулася презентація проєкту в Боярському академічному ліцеї "Гармонія". До заходу залучили учнів та вчителів середніх шкіл Фастівського району – другого із семи районів Київщини, де заплановано такі презентації", –

пресслужба КОВА

У школах Київської області запустили  пілотний фізкультурно-оздоровчий проєкт - зображення

Зокрема, в Боярському ліцеї під час заходу відбулися спортивні ігри між командами школярів та Матч зірок із флорболу, семінар-нарада щодо проведення Ліги та майстер-клас зі спортивних ігор у доджбол.

Зазначається, що учнівська ліга складатиметься з чотирьох етапів – "Ліга дружніх", "Ліга сміливих", "Перша ліга" та "Вища ліга" та проводитиметься в школах Київщини з лютого по червень 2023 року.

У школах Київської області запустили  пілотний фізкультурно-оздоровчий проєкт - зображення

Читайте в матеріалі "Погляду", за президенту футбольного клубу "Кудрівка" вручили почесну державну подяку.

Нагадаємо, за минулий рік спортсмени з Київщини здобули понад тисячу медалей.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.