У Приірпінні - 2 нових випадки зараження коронавірусом
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/photo_2020-03-29_17-28-05.jpg)
ПЛР-дослідження жителів населених пунктів Ірпінської міської ради показали ще 2 позитивних результати. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
"Таким чином, в місті Ірпінь станом на 4 квітня загалом отримали 72 підозри, з яких: 3 лабораторно підтверджено в Ірпені (також по одному випадку у Ворзелі, Гостомелі та Коцюбинському, загалом на території Ірпінської міської ради 6 лабораторно підтверджених підозр і 3 підтверджених підозри в сусідній Бучі), у 28 встановлено негативний результат ПЛР-аналізу, 38 знаходяться ще на дослідженні, чекаємо результатів", - додав Маркушин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/vfc.jpg)
А ось так коментують ситуацію у телеграм-каналі "Ірпінь Daily":
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/fdvf.jpg)