Новини
Новини світу

У Парижі показали, де житимуть найкращі спортсмени світу під час Олімпіади-2024 (ВІДЕО)

Символічний ключ від об'єкта забудовник передав голові оргкомітету Олімпіади-2024 Тоні Естанге.

Олімпійське селище площею 52 гектари розташовано на березі річки Сена на півночі французької столиці у районі Сен-Сен-Ден. Там вже зведені 82 будинки, у яких мають розселитися 200 делегацій спортсменів з усього світу.

"Ми сповнені емоцій і з нетерпінням чекаємо тут 200 делегацій, 10 тисяч олімпійських спортсменів і 5 тисяч паралімпійців", —

глава Оргкомітету літньої Олімпіади-2024 Тоні Естанге

Олімпійське селище містить 3 000 квартир та 14 250 спальних місць, йдеться на сайті оргкомітету. У кожній квартирі — від однієї до чотирьох спалень із ванними кімнатами та вітальнями. Окрім житлових приміщень, на території селища буде кілька ресторанів з широким вибором варіантів харчування, сім тренувальних майданчиків, поліклініка та селищний клуб.

"Селище — це перше місце, яке ви відвідуєте. Це залишається в пам'яті будь-якого спортсмена", —

олімпійський чемпіон з боксу француз Брахім Аслум

Президент Франції Еммануель Макрон результатом будівництва задоволений.

"Я пишаюся роботою, яку ви виконали в межах бюджету та вчасно. Наші спортсмени зможуть взяти участь в Іграх у найкращих умовах — і ви зробили свій внесок у зміну життя мешканців району. Ви є частиною пригоди, яка ознаменує наше століття".

Після Олімпіади селище перетвориться на екологічно чистий район для шести тисяч мешканців. У ньому будуть дві школи, готель, громадський парк, магазини та офіси, а також зелені зони для пішоходів та немоторизованих транспортних засобів.

"Після Ігор він стане справжнім районом для жителів Сен-Сен-Ден".

Нагадаємо, в Парижі нещодавно відбулася конференція європейських лідерів. На якій обговорили питання, які стосуються допомоги Україні, а також надіслати російському президенту володимиру путіну сигнал про європейську рішучість щодо України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.