Новини
Буча
Бородянка
Російсько-Українська війна

У пакеті на автобусній зупинці в Бабинцях знайшли гранати

На Київщині продовжують натрапляти на небезпечні знахідки.

У пакеті на автобусній зупинці в Бабинцях знайшли гранати - зображення

У Бабинцях у пакеті на автобусній зупинці знайшли гранати. Про це повідомили в Telegram-каналі Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1.

"Вранці 9 листопада під час спільного патрулювання бійцями Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1 та Національної поліції у селищі Бабинці на автобусній зупинці було виявлено підозрілий пакет білого кольору", –

Добровольці Бучі

Після виклику вибухотехніків Нацполіції, під час огляду з’ясувалося, що всередині були граната РГД-5, граната Ф-1 та предмет, схожий на сигнальний пристрій. Всі три небезпечні знахідки вилучили та передали для знищення.

У пакеті на автобусній зупинці в Бабинцях знайшли гранати - зображення
У пакеті на автобусній зупинці в Бабинцях знайшли гранати - 1 - зображення

Мешканців пристоличного регіоні вкотре закликають бути пильними, зазначаючи, що диверсійна робота окупантів продовжується.

"Розраховуємо на вашу свідомість і просимо надавати інформацію про будь-які підозрілі предмети", –

Добровольці Бучі

Нагадаємо, на Київщині вже знешкодили 72 тис. вибухонебезпечних предметів. Із початку робіт піротехніки очистили 21421,14 га території, з них 4933,49 га – с/г угідь, 61,21 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 2091 домогосподарств, 1274 об’єктів, 1880,261 км автомобільних доріг, 1390,087 км ліній електропередач. У пристоличному регіоні тривають роботи з розмінування територій.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.