Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

У Німеччині: одні з найбільших навчань НАТО в Європі (ВІДЕО)

Представники Бундесверу розповіли, що країна, яка приймає навчання, розробляє вигаданий сценарій, який стає дедалі складнішим в міру просування навчань.

У Німеччині розпочались одні з найбільших військових навчань зі спільних повітряних операцій Альянсу. В них беруть участь військовослужбовці з 11 країн.

Про це пише Deutsche Welle.

У тактичних навчаннях військово-повітряних сил НАТО на німецькій авіабазі беруть участь близько 1100 військових з 11 країн Альянсу, а також з Австрії та Швейцарії. Зокрема, вони практикують маневри Tiger Meet на аеродромі Шлезвіг-Ягель на півночі країни. Для цього залучені близько 60 винищувачів та інших бойових літаків.

Ці навчання триватимуть з 3 до 14 червня. За словами представників німецької армії, вони спрямовані на посилення співпраці з країнами-партнерами та обмін авіаційним і технічним досвідом.

Крім того, у межах цих навчань ескадрилья, яка базується в Ягелі, також відзначатиме свою 30-ту річницю.

Нагадаємо, що днями у Бучанському районі проходитимуть військові навчання. На вулицях можливе переміщення великої кількості військової техніки та рух військових колон. Стрільб та вибухів під час навчань не планується.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.