Новини
Буча
Бучанський район

Найближчими днями у Бучанському районі проходитимуть військові навчання

На вулицях можливе переміщення великої кількості військової техніки та рух військових колон. Стрільб та вибухів під час навчань не планується.

Найближчими днями у Бучанському районі проходитимуть військові навчання - зображення
Фото: Pinterest

На Київщині, в Бучанському районі, найближчими днями проходитимуть військові навчання. Про це повідомили у Бучанській міській раді.

На вулицях можливе переміщення великої кількості військової техніки та рух військових колон. Проте стрільб та вибухів не планується.

Мешканцям області нагадують, що категорично забороняється знімати та викладати в інтернет будь-які фото чи відеоматеріали, пов'язані з пересуванням військової техніки. За порушення передбачена кримінальна відповідальність.

Така підготовка може супроводжуватися гучними звуками. Командування військових, що будуть задіяні в маневрах, вживає всіх необхідних заходів для безпеки цивільного населення.

Раніше ми розповідали, що на околицях столиці три дні триватимуть військові навчання.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.