#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Обухів
Суспільство

У Миронівці завершується будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу

06.12.2021 5
Новий спортивний об'єкт на Київщині будуть в рамках президентської програми "Велике будівництво". Вартість проєкту складає понад 80 мільйонів гривень.

У Миронівці завершується будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу - зображення
Фото: pixabay

Як повідомила пресслужба Київської обласної держадміністрації, ступінь будівельної готовності фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці складає наразі 93%.

На об'єкті вже влаштували покрівлю, металоконструкції каркасу спортивної зали, фасад, вікна та двері, завершили монтаж системи опалення, монтаж електричних мереж, водопостачання та каналізації.

"У Миронівській громаді проживає понад 27 тисяч людей, а якісна спортивна локація була відсутня. Завдяки програмі "Велике будівництво" миронівці вже незабаром отримають таке місце для занять спортом. Цього року плануємо завершити всі роботи. Вартість проєкту становить 81,6 млн грн", – розповів голова КОДА Василь Володін.

Будівельні роботи мають закінчити вже найближчим часом, натепер триває монтаж мереж внутрішнього електропостачання, сантехфаянсу, систем пожежогасіння; оздоблення стель, стін та підлоги, огородження на сходах та їх оздоблення, монтаж систем вентиляції та влаштування ліфтів з пусконалагоджувальними роботами і ведуться роботи з благоустрою.

Як відомо, наступного року у рамках президентської програми "Велике будівництво" на Київщині реконструюють та збудують 5 закладів загальної середньої освіти, а саме - у Бориспільському, Фастівському та Бучанському районах.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.