У Львові запрацює перша міська станція компостування органічних відходів
Механізована станція компостування зможе забезпечити переробку 30000 органічних відходів на рік.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/14_smittya2-2000x1333.jpg)
Станція компостування органічних відходів запрацює у Львові вже у серпні. Натомість вже найближчим часом, як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, в місті будуть встановлені спеціальні контейнери для збору харчових та «зелених» відходів, з яких і будуть робити корисний компост, добриво.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/14_smittya.jpg)
Ідея створення станції належить місцевим активістам, ініціативу підтримало ЛКП «Зелене місто». Аби реалізувати проект Львів отримав 25 млн євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, а також 10 млн євро гранту безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок з боку міста склав 6.75 млн євро.
Нагадаємо, нещодавно також стало відомо, що у Львові збудують перший в Україні сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів. Натомість старий полігон рекультивують.