Новини
Київ

У Києві з'явиться нова лінія швидкісного трамвая


Зручним і швидким громадським транспортом єднають Центральний залізничний вокзал і станцію метро «Палац спорту».

трамвай
Фото: КМДА

Як розповів Віталій Кличко, нова лінія швидкісного трамвая може запрацювати вже за два роки, проте чіткі терміни мер зможе назвати лише після затвердження остаточного проєкту. Про це повідомляють «Коментарі».

«На днях підписали угоду зі Світовим банком. Всі пройшли процедурні питання. Вже виходимо на проєкт продовження швидкісного трамвая до «Палацу спорту». Я сподіваюсь, протягом двох років цей проєкт буде реалізовано. У нас зараз попередній проєкт. Після того, як проєкт буде затверджений, я зможу чітко сказати, коли ми зможемо відкрити швидкісний трамвай.»

Віталій Кличко

Міський голова також зазначив, що у сфері громадського транспорту пріоритетом для столиці є розвиток саме екологічно чистого або «зеленого» транспорту.

«Зелений транспорт є пріоритетом для розвитку нашого міста. Були такі часи, коли велику кількість трамвайних депо ліквідували, зняли рейки, трамвайні колії. Зараз ми відновлюємо це», - резюмував Кличко.

Нагадаємо, раніше у КМДА анонсували значне підвищення вартості проїзду у громадському транспорті столиці з 1 січна 2022 року. Так, вартість квитків на поїздку у метро, тролейбусі, трамваї чи автобусі планували підняти до 20 гривень.

Однак згодом стало відомо, що попри складну економічну ситуацію, у якій столиця опинилася через зростання цін на енергоносії, найближчим часом вартість проїзду не підніматимуть.

Між тим, тариф на проїзд в маршрутках міста Біла Церква буде вищим. Ціна коливатиметься від 10 до 12 гривень.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.