У Ковалівці і Згурівці на Київщині водії збили дітей
Неуважність за кермом, особливо у стані алкогольного сп’яніння, часто має негативні, а то й трагічні наслідки. Так, у с. Ковалівка Васильківського району нетверезий водій наїхав на підлітка на велосипеді, а у смт Згурівка водій збив 5-річну дитину, яка перебігала по «зебрі».
![У Ковалівці і Згурівці на Київщині водії збили дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/105700816_3083173551737796_8668962469237043309_o.jpg)
За даними поліції Київської області, 24 червня у с. Ковалівка на Васильківщині водій мікроавтобуса раптово виїхав на узбіччя дороги, де здійснив наїзд на 13-річну велосипедистку. З тяжкими травмами дівчина перебуває у реанімації. Її попутницею була сестра, яка, на щастя, не постраждала.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/106454714_3083173678404450_6298424202282542880_o.jpg)
33-річного водія затримали правоохоронці на місці події в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. У його крові було виявлено алкотестером 2,7 проміле алкоголю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/105516047_3083173418404476_8245108898854865888_o.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
А ось у смт Згурівка водій ВАЗ-2106 збив 5-річного хлопчика, коли той перебігав по «зебрі». З переломом ноги дитину госпіталізували до лікарні.
Дивіться, як у Києві п’яний водій в’їхав у патрульний автомобіль (відео).
Раніше "Погляд" інформував, що в Яготині водій збив електроопору, а у Крюківщині водій збив дорожній знак.