Новини
Україна
Новини Київської області
Вишгород

У КОВА попередили, що сьогодні на Вишгородщині може бути "гучно"

Там підриватимуть міни та боєприпаси.

У КОВА попередили, що сьогодні на Вишгородщині може бути

У Вишгородському районі Київської області в п’ятницю, 9 вересня, заплановані роботи з утилізації ворожих мін і боєприпасів. Про це попоредили в Telegram-каналі Київської обласної військової адміністрації.

"Шановні жителі Київщини! Сьогодні, 9 вересня, на території Димерської громади Вишгородського району заплановані роботи з утилізації ворожих мін та боєприпасів", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Зазначається, що саме через те, що сьогодні підриватимуть міни та боєприпаси в громадах області можливо буде чути вибухи. Всіх закликають зберігати спокій.

Нагадаємо, в серпні повідомлялося, що на Київщині після деокупації вже обстежено 20239,24 га території. Тоді ж йшлося про те, що вже знешкоджено 62 128 вибухонебезпечних предметів.

Також "Погляд" писав про те, що в липні в Бучанському районі на протитанковій міні підірвався трактор. А до цього повідомлялося, що в лісі на Бучанщині жінка підірвалася на міні. Медики зробили все задля порятунку жінки, але, на жаль, постраждала загинула.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.