Новини
Новини Київської області
Російсько-Українська війна

У Київській області сапери вже знешкодили 77 тис. вибухонебезпечних предметів

Через війну Україна стала однією з найбільш замінованих країн у світі.

У Київській області сапери вже знешкодили 77 тис. вибухонебезпечних предметів - зображення

Сапери вже знешкодили на Київщині понад 77 тис. вибухонебезпечних предметів. Про це повідомила Київська обласна військова адміністрація.

"На Київщині сапери ДСНС уже знешкодили понад 77 тисяч вибухонебезпечних предметів. Розмінування територій триває. Просимо жителів області бути обережними та пильними", –

Київська обласна військова адміністрація

Мешканців пристоличного регіону попередили, що що міни та інші вибухонебезпечні предмети можуть бути у покинутих будинках, на вулиці, дитячих майданчиках, у полях, лісах, на узбіччі доріг тощо. У КОВА закликали громадян негайно дзвонити "101" або "102", у разі виявлення підозрілих предметів.

За даними ООН, через війну Україна стала однією з найбільш замінованих країн у світі. Навіть до початку повномасштабного військового вторгнення росії 1,8 млн українців перебували в оточенні мін з 2014 року.

Нагадаємо в Україні продовжили дію воєнного стану ще на 90 днів. Дію Закону продовжують вже вп'яте. До цього Рада вже схвалювала подібні рішення. Вперше Україна запровадила режим воєнного стану вранці 24 лютого після початку повномасштабного вторгнення рф. Після цього воєнний стан продовжували: 15 березня, 21 квітня, 15 серпня і 16 листопада.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.