Новини Київської області
Відбудова регіону
Бучанський район

У Київській області почали капремонт ще одного мосту: проїзд перекрили на півроку

Оскільки проєктне рішення не передбачає облаштування поряд тимчасової переправи, водіям доведеться їхати в об'їзд.

У Київській області почали капремонт ще одного мосту: проїзд перекрили на півроку - зображення

У Київській області розпочався капітальний ремонт ще одного мосту через річку Здвиж.

Про це повідомили у Бучанській міськраді.

Йдеться про міст на км 16+017 автодороги місцевого значення О 101301 Гостомель — Берестянка — Мирча — М-071. Згідно з проєктом, на час ремонту рух мостом повністю закриють. Орієнтовно роботи триватимуть до 31 травня 2024 року.

Оскільки проєктне рішення не передбачає облаштування поряд тимчасової переправи, водіям доведеться їхати в об'їзд. Водночас у Бучанській міськраді зазначають, що тимчасова схема об'їзду становить майже 35 км.

У Київській області почали капремонт ще одного мосту: проїзд перекрили на півроку - зображення

"Даний міст важливий для жителів як Бучанської, так і Бородянської територіальних громад, оскільки ним щоденно користуються сотні людей. Він використовується як переправа для переміщення сільськогосподарської техніки, а також забезпечує рух транспорту спецслужб", —

кажуть у міській раді Бучі.

Там вирішили звернувся з клопотанням до голови КОВА Руслана Кравченка, щоб належний об'їзд мосту все ж облаштували. А поки це питання не вирішили, водіїв просять розраховувати свій час при плануванні маршруту.

Нагадаємо, нещодавно у Броварському районі Київщини завершили капітальний ремонт мосту через річку Трубіж. Старий міст, що з'єднував села Залісся та Заворичі, зруйнували на початку повномасштабного російського вторгнення навесні 2022 року.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.