Київщина
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бучі відкрили Центр обслуговування платників податків

18.08.2022
Там зможуть обслуговуватися майже 7 тисяч юридичних та фізичних осіб-підприємців.

У Бучі відкрили Центр обслуговування платників податків - зображення

Сьогодні, 18 серпня, в Бучі відкрили Центр обслуговування платників податків. Про це в Telegram повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Наразі дуже важливо відновлювати економіку, допомагати бізнесу розвиватися. Тож відкриття такого центру – це ще один важливий крок у відновленні Київщини. Ще три місяці тому місто було безлюдним. Сьогодні тут кипить робота", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

За словами очільника області, поява такого центру має спростити бізнесу отримання необхідних адміністративних послуг, зокрема електронних. Крім того, в Центрі надаватимуть підприємцям всю необхідну консультативну та інформаційну підтримку.

Загалом Центр обслуговування платників податків зможе обслуговувати майже 7 тисяч юридичних та фізичних осіб-підприємців, отримуючи до ступні та якісні послуги.

Нагадаємо, в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.