У Бучі розпочався набір на курс первинного військового вишколу
Бучанське Добровольче Формування Територіальної Громади проводять набір на курс первинного військового вишколу.
Про це повідомляє Бучанське Добровольче Формування Територіальної Громади.
У чому проблема?
Зважаючи на реалії сьогодення, кожен громадянин має знати, як надавати домедичну допомогу та чинити опір окупантам.
"Ми надаємо усі можливі знання для тих, хто бажає особисто вміти користуватися зброєю та має бажання захистити свою домівку, бути корисним для своєї країни, —
зазначають у ДФТГ Бучі.
Попередні випускники показують найкращі результати за вказаними напрямами. Деякі — стали до лав ЗСУ, хтось долучився до нашого підрозділу.
Яке рішення?
Мета навчального курсу — набуття якомога більшою кількістю цивільного населення необхідних знань, вмінь і навичок базової військової підготовки, яка конче необхідна під час війни.
Тривалість курсу – 4 тижні. По закінченні курсу бійці складають заліки для оцінки ефективності здобутих навичок. Кожен, хто дійде до кінця отримає сертифікат.
Навчання здійснюється за благодійні внески. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток тренувальної бази для цивільних. Вікових та гендерних обмежень для проходження курсу немає. Але для підлітків потрібна згода батьків на відвідування курсу.
Як це працює?
Під час тренувань наші курсанти отримають: навички надання долікарської медичної допомоги, військову тактику, маскування, орієнтування на місцевості, інженерне обладнання позицій, тактику малих груп, бойові дії в лісі та в місті, опанують військову топографію, мінно-вибухову безпеку, інженерне обладнання позицій, поводження зі зброєю, ведення прицільного вогню, навчаться розбирати АК, стріляти з кількох видів автоматичної зброї, швидко перезаряджати магазин.
На курсі військові інструктори розбирають алгоритми роботи з пораненими, навчають зупиняти критичні кровотечі турнікетами та джгутами, допомагати собі і побратимам, тампонувати вузлові кровотечі, забезпечувати прохідність дихальних шляхів, накладати пов'язки. Також пояснюють, що робити з опіками, пораненнями очей та обличчя, як транспортувати постраждалих в безпечне місце. Розглядають типи аптечок, їхнє наповнення.
Великий акцент ставиться на фізичну підготовку.
Окрім регулярних тренувань відбуваються також тематичні тренінги та лекції за участю запрошених інструкторів.
Серед іншого, учасників та учасниць буде можливість навчитися керувати БПЛА та пройти вогневу підготовку.
Нагадаємо, Олександр Шеметун вдруге став очільником Пластової Ради Київщини. Донедавна він очолював пластовий осередок в Ірпені. Чоловік зміг побудувати одну з найбільших громадських організацій, реалізував багато проєктів та долучив до цієї діяльності сотні родин громади. У перші дні повномасштабного вторгнення волонтер долучився до бригади територіальної оборони та стояв на захисті Ірпеня. Нагадаємо, Пласт - українська скаутська організація, яка є найбільшою і найстарішою в Україні. Її місія — творити успішну Україну через спроможних пластунів. Детальніше про роботу Пласту на Київщині дивіться у сюжеті.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.