У Бучі нарешті відкрили залізничний переїзд
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/20200831_205425.jpg)
На переїзді розширили пішохідний перехід, поставили регульований шлагбаум та поклали безшумні рельси.
Ремонт закінчено: у місті Бучі на Київщині відкрили переїзд. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Андрій Страховський на своїй сторінці у фейсбуці.
Керівниця платформи соціальних проектів Be City Анна Страховська у своєму пості додала, що у ремонті переїзду були задіяні десятки робітників компаній Укразалізниця та Strakhovskyi Group, 5 одиниць техніки, 726 кв.м. бруківки, 57 куб.м бетону, 2100 кг арматури та 393м.п. дорожнього борту.
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що залізничний переїзд у Бучі закрили на реконструкцію 7 серпня.