Новини
Новини Київської області
Буча

У Бучі боротьба за зелену зону біля спортивного комплексу "Кампа" (ВІДЕО)

Серед активістів, які боронили зелену зону був Юрій Єрмолаєв.

У Бучі з'явиться новий об'єкт природно-заповідного фонду - парк-пам'ятка "Кампа". Його облаштують біля спортивного комплексу "Кампа" на вулиці Лісовій. Це рішення підтримали депутати Бучанської міської ради.

Нагадаємо, близько 5 років тому для зведення висоток "Орлан-інвест-груп" Антона Мирончука вирішив знищити унікальний дубово-грабовий ліс. Тоді робітників з бензопилами захищали молодики спортивної зовнішності, які навіть стріляли по представникам громади. Серед активістів, які боронили зелену зону був Юрій Єрмолаєв. Його розстріляли під час окупації у березні 2022 року росіяни. Наразі рішення про створення парка-пам'ятки передали на розгляд Київській обласній раді, яка має остаточно схвалити екоініціативу.

Тим часом, забудовник Антон Мирончук знову намагається отримати контроль над зеленою зоною. Він звернувся до суду та хоче примусити Бучанську міську раду підписати з ним договір оренди на цю ділянку.

Детальніше дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, у Бучі відкрили ще три меморіальні дошки полеглим захисникам громади. Імена Владислава Чернякова, Василя Курбета та Богдана Тромса відтепер назавжди закарбовані на будинках у Бучі, де вони проживали.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.