У Бучанській громаді пройшла військово-патріотична гра "Джура"
![У Бучанській громаді пройшла військово-патріотична гра У Бучанській громаді пройшла військово-патріотична гра](/storage/resized/lg/news/9a59a6e5-421f-43b2-9153-86c19ddca4a7/8JlGCrBFluI5ME3iTDBxP0a0uyRBGEHh3kJaOxpl (2).jpg)
Про це повідомляє спільнота Бучанської міської ради.
На базі Бучанського центру позашкільної роботи імені Андрія Куцевалова та Пластового вишкільного центру відбувся перший етап обласних майстер-класів з кількох видів змагань та конкурсів гри "Джура".
У заході також взяли участь 15 вихованців роїв та 2 вчителі фізичної культури з Бучанської громади для проведення майстер-класів з топографії, смуги перешкод, орієнтування на місцевості та стройової підготовки.
Нагадаємо, що 19-20 травня 2023 року відбувся регіональний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.