Ірпінь

19-20 травня 2023 року відбувся регіональний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Фінальним змаганням регіонального етапу передував майже двомісячний курс інтенсивної підготовки майбутніх учасників.

19-20 травня 2023 року відбувся регіональний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - зображення

Працівники Муніципальної провели теоретичні і практичні заняття з усіх видів змагань та надано методичну допомогу виховникам роїв.

Два дні поспіль на території ліцею «Мрія» на звання найспритніших та найвитриваліших змагалися 15 роїв. Всього у грі взяли участь 120 учасників-учнів закладів загальної середньої освіти громади.

Джури пройшли випробування у конкурсах: «впоряд», смуга перешкод, збірка/розбірка АК, рятівник, відун, пластун, тактична підготовка, метання гранат, саперна підготовка, перетягування линви, картографія та продемонстрували свою винахідливість, креативність, творчу майстерність, фізичну та військову підготовку.

Переможці та призери гри:

середня вікова категорія

І місце - рій «Патріоти» (ліцей №3);

ІІ місце - рій «Відважний кіш» (ліцей «Мрія»);

ІІІ місце – рій «Козацький рід» (Михайлівсько-Рубежівський ліцей).

старша вікова категорія:

І місце - рій «Молода Січ» (ліцей №2),

ІІ місце - рій «Молода Січ» (ІФК НУБіП),

ІІІ місце - рій «Ірпінська Січ » (ІАЛ «Мрія»).


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.