#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Бровари
Пригоди

У Броварах знову евакуювали школи через повідомлення "мінера"

28.01.2022
Повідомлення про вибухівку, нібито закладену у кількох навчальних закладах, надійшло електронкою до очільниці управління освіти Броварів.

У Броварах знову евакуювали школи через повідомлення

За інформацією фейсбук-спільноти Трибуна-Бровари, спочатку стало відомо про "замінування" школи №5, інформацію надали користувачі соцмережі.

Згодом повідомлення підтвердила директорка школи. Вона розповіла, що зі школи евакуювали всіх та очікують на прибуття піротехніків і кінологів.

Згодом надійшло повідомлення й про "мінування" у ЗОШ №6 та 7.

При цьому ще з 25 січня у Броварах школярі здебільшого навчаються віддалено. Тож у школах перебувають лише вчителі, які проводять онлайн-заняття.

Медіаресурс, посилаючись на власні джерела, зазначає, що повідомлення про мінування надійшло на електронну адресу начальниці управління освіти Оксані Мельник.

Також зазначається, що у поліції Київщини інформацію про "мінування" низки броварських шкіл і попередньо торговельних центрів – підтвердили.

Раніше у Нових Петрівцях 7-річний хлопець "замінував" школу. Через повідомлення про мінування правоохоронці евакуювали з освітнього закладу всіх дітей та персонал школи.
Нагадаємо, у Міністерстві внутрішніх справ заявляють, що до шквалу повідомлень про нібито мінування сотень об'єктів причетна Росія.

Між тим, стало відомо, що анонім, який назвав себе росіянином, повідомив про "замінування" усіх шкіл та ТРЦ у місті Бровари. Зловмисник погрожував підірвати вибухівку, якщо йому не переведуть 2 мільйони гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.