У Броварах затримали продуктового крадія
В Броварах в ТЦ "Мегамаркет", що по вулиці Київська, 316 невідомою особою було вкрадено продукти харчування: ікру лососеву та форель Flagman.
Охорона по камерам відеоспостереження виявила злочинця, а вже через тиждень цей же чоловік прийшов знову за «іншою партією». Цього разу у крадій був налаштований поцупити сирні продукти, тому від касира заховав сир плавленний печінковий, та сир ТМ "Президент", повідомляє видання "At Brovary".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/19890orig.jpg)
Але настрій "гурману" зіпсувала охорона супермаркету, яка помітила знайоме обличчя по камерам відеоспостереження та вже чекала його на виході з торгового закладу. Далі крадія передали працівникам правоохоронних органів.
Затриманим виявився мешканець міста Бровари, 1991 р.н., який проживає по вулиці Короленка.