У Броварах затримали крадія з кримінальним минулим
Під час патрулювання містом Бровари в парку «Перемоги» поліцейські Броварського відділу поліції звернули увагу на чоловіка, який перевозив у садовій тачці речі невідомого походження, а, побачивши патрульних, почав втікати.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/107728029_1359886610888610_8491324364491104235_n-1.jpg)
Наздогнавши чоловіка, поліцейські затримали його та опитали. В ході розмови чоловік повідомив, що шляхом взлому дверей кладових приміщень заволодів чужим майном проживаючих по вулиці Ярослава Мудрого.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/108168881_1359886670888604_7777502616227660431_n.jpg)
Крадієм виявився житель міста Бровари, чоловік 34 років, який вже мав проблеми із законом за скоєння аналогічного злочину, повідомляють у відділі поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/108593076_1359886597555278_3986558100839017163_n.jpg)
Інформацію про подію слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, що у Броварах провели профілактичні заходи, щоб запобігти правопорушенням.