У Броварах викрили крадіїв велосипедів
Упродовж минулого тижня працівники Броварського відділу поліції викрили трьох зловмисників, які скоїли крадіжки чотирьох велосипедів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116321086_1371834879693783_8234813111929297548_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116342695_1371834903027114_1522952784423428914_n.jpg)
Підозрювані особи здійснили крадіжки в під’їздах багатоповерхівок, біля магазинів та навіть біля дитячого садочку. Отримавши повідомлення правоохоронці одразу розпочали проведення слідчо-оперативних дій, у ході яких з’ясували, що крадіями виявились місцеві жителі від 30 до 36 років, які вже мали проблеми із законом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116508920_1371834806360457_928264439718067105_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116594002_1371834803027124_518346778161740481_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116717199_1371834869693784_86881592447178889_n.jpg)
За кожним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, досудове розслідування триває. Два велосипеди поліцейські відшукали, наразі встановлюється місцезнаходження ще двох, повідомляє Броварський відділ поліції.
Нагадаємо, що водія з Броварів викрили у спробі дати хабар патрульним поліцейським.
Фото зі сторінки Броварського відділу поліції