Новини
Новини Київської області
Бровари
Броварський район

У Броварах відкрили "Містечко миру"

Це одночасно й пункт незламності, й громадський простір.

У Броварах відкрили
У Броварах відкрили
Фото: Ігор Сапожко

13 березня в Броварах відкрили "Містечко миру", яке спроєктував італійський архітектор Маріо Кучінелла. Нова локація є одночасно й пунктом незламності, й громадським простором, зазначають у Броварській адміністрації.

"У теплих та добре обладнаних будинках можна проводити навчання дітей та зустрічі, заряджати акумулятори телефонів або планшетів, або просто зігрітися чи отримати іншу необхідну допомогу. "Містечко миру" обладнане двома печами, звичайним генератором, подарованим компанією Base Italia, та 16 міні-сонячними генераторами", ‒

Броварська адміністрація

Будувати "містечко" почали ще 6 лютого за сприяння Європейського Руху Ненасильницьких Дій (MEAN) спільно з пулом італійських компаній.

Це комплекс споруд площею 300 кв. м. вигляді символу миру.

У Броварах відкрили
У Броварах відкрили
У Броварах відкрили
Фото: Ігор Сапожко

Нагадаємо, в грудні повідомлялося, що на Київщині відкрили понад 400 "Пунктів незламності". Крім тогов Україні запустили бот-помічника для пошуку "Пунктів незламності".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.