У Броварах відбулися легкоатлетичні змагання "Весняний ліс-2020"
19 липня у Броварах відбулися легкоатлетичні змагання на свіжому повітрі Еко-трейл "Весняний Ліс – 2020".
Захід, який планувався ще у квітні та через карантин був перенесений, відбувся на території Броварського лісництва. Змагання пройшли з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм, рекомендованих МОЗ України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/IMG_0038.jpg)
Забіг відбувся без присутності глядачів, було скасовано змагання на дитячих дистанціях та зі скандинавської ходьби. Також було встановлено ліміт учасників: 130 чоловік на дистанцію 11 км і 70 чоловік на дистанцію 5,5 км. Стартували бігуни в декілька етапів – не більше 50 осіб за один раз, повідомляє сайт Броварської міськради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/IMG_0066.jpg)
Незважаючи на те, що фізичну форму під час карантину підтримувати було нелегко усі бігуни успішно подолали свої дистанції та дісталися фінішу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/big6.jpg)
Нагадаємо, що у Броварах започаткували ранкову руханку, яка відбуватиметься кожного понеділка, середу та п’ятницю.
Фото з сайту Броварської міськради