Новини Київської області
Головні новини
Київщина-суспільство
Вибори

У Броварах та Борисполі задокументувано низку порушень виборчого законодавства


Станом на 12:00 годину до поліції Київщини надійшло 24 повідомлення, пов’язаних з порушенням виборчого процесу.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що 17 січня, проводяться повторні вибори депутатів місцевих, сільських та селищних рад, міських голів на території Броварського району та Бориспільщини.

Правоохоронці провели перевірку, за матеріалами яких складено 8 адміністративних протоколів. Зокрема, низка повідомлень до поліції надійшла про фотографування виборчих бюлетенів та інші неправомірні дії учасниками виборів, повідомляє Поліція Київської області.

Поліцейські відреагували на всі звернення оперативно і склали відносно порушників 6 адмінпротоколів - за публічне розголошення виборцем, результатів волевиявлення в приміщенні для голосування (ст. 212-22 Кодексу України про адміністративне правопорушення). Ще один з жителів Броварів в приміщені ДВК ображав учасників виборчого процесу та ще й прийшов до виборчої дільниці без засобів індивідуального захисту.

За такі правопорушення працівники поліції склали відносно чоловіка адміністративні протоколи за ст. 173 та за ст. 44-3 КУпАП. Також триває перевірка про невчасне відкриття виборчої дільниці. Так, одна з ДВК у Броварах не відкрилася о 8-й годині ранку, оскільки члени підготовчого засідання не встигли вчасно реєструвати спостерігачів виборчого процесу.

Раніше «Погляд» повідомляв про вибори у Броварах і перші порушення.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.