Славута&Mercedes: у Броварах сталася ДТП
23 листопада 2019 року в Броварах, по вулиці Ярослава Мудрого водійка автомобіля "ЗАЗ-Славута" рухаючись в напрямку міста Київ не впоралась з керування та здійснила наїзд на бетонне огородження.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/20191123_112840-2000x1500.jpg)
Кореспондент "ПОГЛЯДу" був на місці події. Внаслідок наїзду транспортний засіб відкинуло на полосу зустрічного руху, де сталося зіткнення з автомобілем "Mercedes Vito", який рухався в зустрічному напрямку в бік вулиці О.Онікієнка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/20191123_112913-2000x1500.jpg)
Як повідомили "ПОГЛЯДу" в Броварському відділі поліції, водійка та пасажир автомобіля Славута, а також водій автомобіля Mercedes Vito отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/20191123_112859-2000x1500.jpg)
Всіх учасників ДТП госпіталізовано до Броварської ЦРЛ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/20191123_113003-2000x1500.jpg)