10 березня у Броварах оперативно затримали грабіжника
10 березня 2020 року близько 01:00 в місті Бровари по вулиці Ю. Гагаріна, громадянин Е., 1982 р.н. у місцевого жителя гр. І., 2000 р.н., застосувавши фізичне насильство відкрито заволодів мобільним телефоном.
Як повідомили "ПОГЛЯДу" у Броварському відділі поліції, оперативно проведеними заходами працівниками групи реагування патрульної поліції за вчинення даного кримінального правопорушення затримано вищевказаного місцевого жителя Е..
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-10_10-49-45.jpg)
Речові докази вилучено. За даним фактом Броварським ВП відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 КК України (Грабіж). Громадянин Е. затриманий в порядку ст. 208 КПК України.