У Броварах на коронавірус хворіє 352 людини
З початку тижня кількість хворих збільшилася на 44 особи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/08_korona.jpg)
У Броварах станом на 8:00 ранку 8 жовтня на Covid-19 хворіє 352 осіб, серед них 34 дитини. Нагадаємо, ще в понеділок кількість хворих в місті була значно меншою – 308 осіб.
Як повідомляє Броварська міська рада, на сьогодні 21-го броварчанина госпіталізовано, натомість у центрі «Дитяча лікарня» на лікуванні знаходиться 1 дитина. Одужали 15 осіб.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що на COVID-19 захворів голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.